O'Learys

Pressiteade: 12. juuli 2018

Jalgpallifännid sõid MM-i poolfinaalide ajal O’Learyses üle 1000 kanatiiva

Vahetult enne jalgpalli maailmameistrivõistlusi Kristiine Keskuses avatud spordi- ja meelelahutuskeskust O’Learys on kuu aja jooksul külastanud ligi 50 000 inimest, rohkem kui pooled nendest on olnud tulihingelised jalgpallifännid. Ainuüksi poolfinaali mänge käis vaatamas üle 1400 inimese, kes sõid õhtu jooksul kokku rohkem kui 1000 kanatiiba.

O’Learyse turundusjuhi Ardo Krassi sõnul on käimasolev jalgpalli MM innustanud kokku saama hulganisti jalgpallifänne, kes on Tallinnas hästi üles leidnud kohad, kus maailmatasemel vutti vaadata, lemmikutele kaasa elada ja head sööki nautida.

“Veel eile hoidsid pealtvaatajad kindlalt pöialt brittidele, kuid finaali osas ei oska kindlat soosikut välja tuua. Nii või teisiti ootame laupäevasel kolmanda koha ja pühapäevase finaalmängu ajal täismaja, mil selgub ka see, kas maailmameistri karikat soovitakse näha Horvaatia või Prantsusmaa käes,” sõnas O’Learyse turundusjuht Ardo Krass.

“Kõige emotsionaalsemateks mängudeks on seni olnud aga Venemaa kohtumised, eriti just Venemaa kaheksandikfinaali võit Hispaania üle ning penaltiseeria kaotus Horvaatiale,” lisas Krass.

MM on andnud palju tööd ka Eesti suurima spordi- ja meelelahutuskeskuse köögile – jalgpallisõprade vaieldamatuks lemmiktoiduks on osutunud O’Learyse kanatiivad, mida poolfinaalide ajal telliti kokku üle 200 portsjoni ehk rohkem kui 1000 kanatiiba. Menukad on ka O’Learyse juustuburger, klassikalised BBQ ribid ja mehhikopärased quesedillad.

Eesti suurimas jalgpalli fännistaabis O’Learyses näidatakse MM-i otseülekandeid ühtekokku 200 eri suuruses ekraanilt, suurim nendest on hiiglaslik, 8,5×5,5m mõõdus teleriekraan. Juulikuus said valmis ka keskuse konverentsiruumid ning saun, kus on võimalik kõiki spordiülekandeid otse saunalavalt jälgida.

Pühapäevast finaalmängu aitavad kohapeal kommenteerida tuntud spordikommentaatorid Kalev Kruus ja Toomas Vara. Otseülekandele eelneb kommentaatorite põhjalik mängueelne analüüs.

Ardo Krass
O’Learyse turundusjuht
ardo@olearys.ee