Kristiine Keskus

Pressiteade: 11. september 2018

Menukas pesubränd BonBon Lingerie laieneb nii Eestis kui piiri taga

Eesti pesubränd BonBon Lingerie näitab kiiret kasvu. Sel aastal avatakse Eestis uus pood Kristiine Keskuses ja laienetakse nii Norra kui Singapuri turule.

„Oleme võrreldes eelmise aastaga kasvanud ligi 50 protsenti, mis näitab, et Eestis toodetud Premium-klassi pesu on selges kasvutrendis. Kiire kasvu jätkuks oleme otsustanud esinduspoega laieneda uuenevasse Kristiine Keskusesse ja võtnud sihiks Norra ja Singapuru turu. Singapuris avame juba sel aastal oma esimese showroomi,“ ütles BonBon Lingerie turundus- ja kommunikatsioonijuht Triin Randloo.

„Kristiines avame kaupluse uue kollektsiooni MÀRA müügi alustamisega, mille muusaks on Eda-Ines Etti. Provokatiivne elegantne pesu on hetkel naiste seas hitt ja see on ka meie disainis fookuses,“ sõnas Randloo. „BonBon pesu on hinnatud, kuna tegu on käsitööga, mis tagab unikaalsuse. Näeme oma äri arendades selgelt, et pesu on järjest enam osa naiste stiilist, mitte vaid riietusese, mida kanda riiete all.“

BonBon poe avamine on uueneva Kristiine Keskuse jaoks oluline sündmus. „Kristiine on tuntud oma rikkalikku moevaliku tõttu, seega tunneme heameelt, et meie rentnike hulka on liitunud uus Premium-klassi pesubränd. Sügisperioodil plaanitakse avada veel mitmeid teisigi moele keskendunud kauplusi sh mõningaid, mis Eestis pole varem esindatud,“ ütles Citycon Eesti juhatuse liige Helen Metsvaht.

Uuenduskuuri lõppedes on Kristiine Keskuses 120 kauplust ja söögikohta. Keskuse uue aatriumi valmimisega avati Kristiines Eesti suurim Reserved ning Baltimaade esimene meelelahutuskeskus ja spordibaar O’Learys koos bowling’u-radade ja kinosaaliga. Aasta lõpuks on renoveeritud kõik teise korruse pinnad ja uuel aastal alustatakse fassaaditöödega.

Kristiine Keskuse üldpind on 56 800 m2, millest 44 000 m2 moodustab väljaüüritav pind. Aastas külastab Kristiine keskust 7,1 miljonit inimest.

BonBon Lingerie on 2004. aastal Eestis asutatud disainer pesubränd. Brändi toodang on valminud käsitööna Tallinnas.

Citycon on Põhjamaade kaubanduskeskuste arendaja ja kinnisvara investeerimisfirma. Koos Kristiine Keskusega omab ja haldab Citycon kokku 49 kaubanduskeskust Soomes, Rootsis, Norras, Taanis ja Eestis.