Reserved

Pressiteade: 7. juuni 2018

Moebränd Reserved avab Kristiine keskuses Baltikumi suurima kaupluse

Moebränd Reserved avab 15. juunil Baltikumi suurima kaupluse just nimelt Tallinnas, Kristiine kaubanduskeskuses. Kell 16:00 algaval avaüritusel tutvustab trendilooja ja stilist Ženja Fokin suviseid moesuundi ning jagab ka personaalset stiilinõu.

Reservedi uus pood on järjekorras juba teine värske kontseptsiooni kohaselt kujundatud kauplus, neist esimene avati Rocca al Mare keskuses 2017. aasta novembrikuus. 2 400 m² pinnal tegutsev värske kauplus on varasemaga võrreldes avatum ja minimalistlikum. Sirgjooneline, naturaalsetest materjalidest mööbel aitab tuua väljapanekusse läbipaistvust ning mitmedimensioonilisust, et pood eristuks ja selle omapära tuleks kaubanduskeskuse miljöös esile. Stiilipuhtust lisavad omakorda LED-ekraanid ja spetsiaalne taustvalgustus.

Baltikumi suurima kaubavalikuga Reserved on taganud liikumismugavuse ka erivajadustega külastajatele. Neile on mõeldud eriomane proovikabiin, lisaks on kaupluses ringi liikumine lihtsustatud tänu liftile ning eskalaatorile.

Poola päritolu moebränd Reserved, mis ühendab moeklassika elegantsuse hetketrendidega, on esindatud 20 riigis 450 kauplusega, millest enamik asuvad moemetropolides nagu näiteks London, Berliin ja Moskva. Moebrändi esindus- ja reklaamnägudeks on olnud nii Cindy Crawford, Kate Moss, Adwoa Aboah, Jourdan Dunn, Jon Kortajarena kui ka Irina Shayk.

Lisainfot uue Reservedi kaupluse avamise kohta vaata Reservedi www.reserved.ee või Kristiine keskuse Facebooki lehelt www.facebook.com/kristiinekeskus.